Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IF

Följ

Stenungsunds IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 2Lör
    • 08:00

      Supercupen Stenungsunds IF


      15:00
    • 09:00

      Supercupen F 2015


      15:00
    • 09:00

      Supercupen F10/11


      15:00
    • 09:30

      Supercupen F14


      14:30
    • 09:30

      Supercupen F13


      14:30
    • 09:30

      Supercupen F12


      16:00
    • 10:00

      Supercupen Dam


      15:30
    • 11:00

      Ytterby IS P09 (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Lekstorps IF (borta) P11


      14:00
    • 13:00

      FC Trollhättan (hemma) Herr


      15:00
    • 15:30

      Stala IF (hemma) P12


      17:00
    • 15:30

      Henåns IF (hemma) P12


      17:00
    • 18:00

      Övernattning och Mellomys F12


      00:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Övernattning och Mellomys F12


      12:00
    • 10:00

      Träning P17


      12:00
    • 10:30

      Vallens IF (borta) P12


      11:45
    • 12:30

      Stenungsund Arena Allstar


      14:00
    • 13:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) P11


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P10


      16:30
    • 16:00

      Träning F14


      17:30
  • 4Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte Allstar


      19:00
    • 18:00

      Informationsmöte föräldrasektionen Föräldrasektionen


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P17


      18:45
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte inför 2024 P17


      19:30
    • 19:45

      Träning P17


      21:45
    • 20:00

      Träning P15


      21:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:00
    • 17:30

      Föräldrarmöte F10/11


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P15


      20:15
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 9Lör
    • 00:00

      Stenungsunds IF P11 2 (borta) P11


      02:00
    • 09:00

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 13:00

      Qviding FIF (hemma) Herr


      15:00
    • 15:15

      Hovås Billdal IF (P19) (borta) P19


      17:15
  • 10Sön
    • 00:00

      Stenungsunds IF P11 1 (borta) P11


      02:00
    • 10:30

      Lerums IS 2 (hemma) F12


      12:30
    • 12:00

      IK Oddevold P19 (borta) P19


      14:00
    • 12:30

      Backatorp IF P09 (hemma) P15


      14:30
    • 14:45

      Träning P17


      16:45
    • 15:30

      Träning P10


      16:30
  • 11Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P17


      18:45
    • 18:00

      Årsmöte SIF 2024 Stenungsunds IF


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch Vallens IF F13


      19:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 19:45

      Träning P17


      21:45
    • 20:00

      Träning P15


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      19:00
    • 18:00

      Ledarträff Stenungsunds IF


      21:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P15


      20:15
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 15Fre
    • 12:00

      Träningsläger Dam


      00:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Träningsläger Dam

    • 09:00

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Surte IS FK P 2011 (borta) P11


      12:30
    • 12:30

      Träningsmatch P10


      14:15
    • 14:00

      Torslanda IK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Mölnlycke IF Gul (borta) P11


      16:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Träningsläger Dam


      16:00
    • 12:00

      IK Kongahälla Röd (borta) F12


      14:00
    • 14:45

      Träning P17


      16:45
    • 15:30

      Träning P10


      16:30
  • 18Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P17


      18:45
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 19:45

      Träning P17


      21:45
    • 20:00

      Träning P15


      21:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P15


      20:15
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch Sävedalen Dam


      21:00
  • 23Lör
    • 00:00

      Landvetter IS (borta) Herr


      01:00
    • 00:00

      Stenungsunds IF P11 2 (borta) P11


      02:00
    • 09:00

      Träning P11


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch P10


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:45

      Intresseanmälan träningsmatch P12


      14:00
    • 14:45

      Vänersborgs IF Herrjunior (hemma) P19


      16:45
  • 24Sön
    • 00:00

      Stenungsunds IF P11 1 (borta) P11


      02:00
    • 12:30

      Hjuviks AIK Blå (hemma) F12


      14:30
    • 13:00

      IK Zenith P09 (borta) P15


      15:00
    • 14:45

      Träning P17


      16:45
    • 15:30

      Träning P10


      16:30
  • 25Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 26Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P 2016


      19:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:00

      Träning P15


      21:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P15


      20:15
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 29Fre
    • 14:00

      Säffle SK (borta) Herr


      16:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch Qviding Dam


      21:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P11


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
  • 31Sön
    • 10:30

      Gunnilse IS F2012 (borta) F12


      12:30
    • 15:30

      Träning P10


      16:30