Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IF

Följ

Stenungsunds IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Quality Cup P11


      22:00
    • 10:00

      Kiosken P 2015


      21:00
    • 10:30

      Bovall/Hunnebo F10/11 (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Herrestads AIF P 12 vit (borta) P12


      13:00
    • 11:30

      IFK Uddevalla P2010 (borta) P10


      13:30
    • 14:00

      Lidköpings FK (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      Herrestads AIF P 13 Röd (borta) P13


      17:00
    • 16:00

      Karlsberg United FC (hemma) P13


      18:00
    • 19:00

      Wargöns IK (hemma) P19


      21:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning P17


      21:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:00

      Träning P17 2023


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:15

      Träning P 2016


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      IK Svane (hemma) P15 2023


      21:00
  • 5Tor
    • 16:50

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
    • 20:00

      Träning P17 2023


      21:30
  • 6Fre
    • 12:00

      Intresseanmälan Qualitycup 2023 P10


      00:00
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Qualitycup 2023 P10

    • 09:00

      Bohuslyftet F15


      16:00
    • 10:30

      Ödsmåls IK (hemma) P12


      12:30
    • 10:30

      Hisingsbacka FC (hemma) P11


      12:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Matcher mot Stala IF och Vallens IF P14


      14:00
    • 12:30

      Svarteborg FK P-11 (hemma) P11


      14:30
    • 13:00

      Torslanda IK (borta) Herr


      15:00
    • 16:00

      Eds FF (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Bollvärdar F14


      18:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Qualitycup 2023 P10


      18:00
    • 09:00

      Träning P 2016


      10:30
    • 10:30

      Skärhamns IK F12 Vit (hemma) F12


      12:30
    • 12:00

      Svarteborg FK (borta) P12


      14:00
    • 12:30

      Träning P19


      14:00
    • 12:30

      Träning P17 2023


      14:00
    • 16:00

      IK Oddevold P13 blå (hemma) P13


      18:00
    • 16:00

      IK Oddevold P13 vit (borta) P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P14


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Grohed/Ljungskile U15 (borta) P15 2023


      20:00
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:15

      Träning F12


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 19:00

      Stångenäs AIS (borta) P15


      21:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
    • 20:00

      Träning P17 2023


      21:30
  • 10Tis
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 19:00

      Lysekils AIK (borta) P17


      21:00
    • 19:45

      Torslanda IK (borta) P19


      21:45
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:15
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 12Tor
    • 16:50

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
    • 20:00

      Träning P17 2023


      21:30
  • 13Fre
    • 19:00

      IK Oddevold (borta) P17


      21:00
    • 19:30

      Vänersborgs FK (hemma) Herr


      21:30
    • 19:30

      Bollvärd Herr Vänersborgs FK P11


      21:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Minicup P11


      17:00
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Matcher mot Ödsmål och Ljungskile P14


      13:00
  • 15Sön
    • 10:30

      Träningsmatch BK Häcken F13


      12:30
    • 10:30

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F12


      12:00
    • 13:00

      KIK/RIF/KIS (hemma) P19


      15:00
    • 13:00

      Avslutning F13


      15:00
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning P14


      18:00
    • 16:30

      Ledarträff Hösthänget Hösthäng


      17:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
    • 20:00

      Träning P17 2023


      21:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:30

      Träning P13


      19:30
    • 18:45

      Ledarmöte F12


      20:15
    • 19:00

      Herrestads AIF (hemma) P17


      21:00
  • 19Tor
    • 16:50

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 20Fre
    • Heldag

      Quality Hotel Cup 2023 P15 2023

    • 18:40

      Skara FC (borta) P15 2023


      19:40
    • 19:00

      Landvetter IF 2003 (hemma) F15


      21:00
  • 21Lör
    • 07:00

      Kungsbacka Höstcup 2023 F10/11


      00:00
    • 08:30

      Utbynäs SK (hemma) P15 2023


      09:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Träning P11


      12:00
    • 10:30

      Träning F12


      12:00
    • 12:30

      Avslutning P10


      14:30
    • 14:00

      Herrestads AIF (borta) Herr


      16:00
    • 16:05

      Ale United (hemma) P15 2023


      17:05
  • 22Sön
    • 00:00

      Kungsbacka Höstcup 2023 F10/11


      18:00
    • 13:00

      Träning F13


      14:00
    • 16:15

      Näsets SK 1 (borta) P19


      18:15
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 24Tis
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:00

      Ljungskile SK HF (borta) P17


      21:00
  • 26Tor
    • 16:50

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 00:00

      Quality Hotel Cup P17 2023


      17:00
    • 00:00

      Quality Cup Damjuniorer


      19:00
    • 13:00

      Träning F13


      14:00
    • 16:30

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning P14


      18:00
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 19:30

      P19 Avslutning P19


      22:30
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Maskot Allsvenskan F10/11


      22:00
    • 18:00

      Träning Allstar


      19:00
  • 31Tis
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30